11-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
42.505 km
1.598 cc
1 l/100km
11-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
42.505 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | JHL-70-B Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | GRANDLAND |
| Tellerstand |
42.505 km, op 22-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Banquise white paint (EWP) (wit) |
| Uitvoering | 1.6 Turbo Plug-In Hybrid 4x4 GSe Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
Z
|
| RDW variant |
4
|
| RDW uitvoering |
5GBS-C1J000
|
| RDW handelsnaam |
GRANDLAND
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0597*24 |
| Omschrijving defect | De onderste steun van de tractiebatterij kan mogelijk beschadigd raken door het binnendringen van water. |
| Materiële gevolgen | Kortsluiting en een verhoogde kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Er worden dan afvoergaten in de onderste steun van de tractiebatterij gemaakt en een corrosiebescherming wordt aangebracht. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De tractiebatterij kan oververhit raken door verkeerde batterijbewakingssoftware. |
| Materiële gevolgen | Kans op brand in de tractiebatterij en/of de auto. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de elektronische eenheid van de tractiebatterij (BMS) programmeren met verbeterde software. Als vervolgens wordt gedetecteerd dat de tractiebatterij niet in orde is, moet deze worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
29 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Ledig gewicht |
1776 kg
|
| Massa rijklaar |
2370 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 43 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2370 kg
|
| Laadvermogen | 594 kg |
| Trekgewicht geremd | 1250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstuur |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.