29-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
102.188 km
1.500 cc
2 l/100km
29-07-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
102.188 km
1.500 cc
2 l/100km
| Kenteken | JHL-40-B Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG EHS PLUG-IN HYBRID |
| Tellerstand |
102.188 km, op 27-09-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (10 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 TGDI Luxury PHEV |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
AS23P-L
|
| RDW variant |
3PAB1OH
|
| RDW uitvoering |
SA5LIH
|
| RDW handelsnaam |
MG EHS PLUG-IN HYBRID
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2018/858*00003*03 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 190 kW |
| Vermogen elektromotor | 90 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 16,60 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 52 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 24 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De aardingskabel van de hoogvoltkachel is mogelijk niet goed vastgezet of de isolatiebekleding zit er onbedoeld tussen geklemd. |
| Materiële gevolgen | Een verhoogde overgangsweerstand waardoor de isolatiebekleding vlam kan vatten. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De bevestiging van de aardingskabel zal worden gecontroleerd en de isolatiebekleding zal worden aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (Nog) niet bekend Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
1750 kg
|
| Massa rijklaar |
1850 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 37 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2196 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| APK vervaldatum | 29-07-2026 |
| 12Volt aansluiting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schuif-/kanteldak |
| Sportstoelen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.