11-10-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
137.105 km
1.969 cc
2 l/100km
11-10-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
137.105 km
1.969 cc
2 l/100km
| Kenteken | JHL-28-G Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 T8 TWIN ENGINE |
| Tellerstand |
137.105 km, op 10-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2.0 T8 Twin Engine AWD |Luchtvering|Pano|Trekh|ACC|Bliss|Stoel&Stuur verw|st ventilatie |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
UZBA
|
| RDW uitvoering |
UZBABD??
|
| RDW handelsnaam |
XC60 T8 TWIN ENGINE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1220*00 |
| Omschrijving defect | De elektrisch bedienbare hefarmen van de achterklep kunnen in koud klimaat bevriezen en slecht gaan werken. De hefarmen kunnen daarbij losraken van de klep. |
| Materiële gevolgen | Een interne veer kan loskomen en met aanzienlijke kracht in achterwaardse richting wegspringen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt eerst geinformeerd en op een later moment uitgenodigd de hefarmen van de achterklep te laten vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De moer van de voorste wisserarm zit mogelijk niet goed vast. Als gevolg blijft de wisserarm niet in de juiste positie. |
| Materiële gevolgen | Verminderen van de wisserfunctie en verminderen van het zicht op de weg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De moer van de voorruitwisser wordt dan goed vastgedraaid. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Ledig gewicht |
2015 kg
|
| Massa rijklaar |
2700 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2700 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 124 à € 138 per maand |
| APK vervaldatum | 27-11-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti overhel assistent |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Auto Pilot |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bliss |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geventileerd leer |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.