24-02-2022
Benzine
Automaat
58.495 km
1.498 cc
6 l/100km
24-02-2022
Benzine
Automaat
58.495 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHJ-94-R Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TAIGO |
| Tellerstand |
58.495 km, op 03-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Pure White (wit) |
| Uitvoering | 1.5 TSI R-Line * Panorama * Virtual Cockpit * Acc * Side Assist |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CS
|
| RDW variant |
ACDPCA
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0024BIA1BI0
|
| RDW handelsnaam |
TAIGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2018/858*00140*01 |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 427,00 x 176,00 x 152,00 cm |
| Ledig gewicht |
1204 kg
|
| Massa rijklaar |
1740 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 548 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2028 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/ Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Controle Adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Geluidwerend glas |
| Hill hold-functie |
| Isofix |
| Isofix voor bijrijdersstoel |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer-assistent |
| Parkeerhulp |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| R-Line Exterieur |
| R-line pakket |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Side assistent |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitparkeerassistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerende voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.