01-05-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
31.334 km
1.598 cc
4 l/100km
01-05-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
31.334 km
1.598 cc
4 l/100km
| Kenteken | JHJ-75-T Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | CLIO (E-TECH HYBRID) |
| Tellerstand |
31.334 km, op 30-09-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 E-Tech Full Hybrid 145 Navi+BT| 1e Eigenaar |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
RJA
|
| RDW variant |
BH2
|
| RDW uitvoering |
N84WA3VA5200
|
| RDW handelsnaam |
CLIO (E-TECH HYBRID)
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0676*24 |
| Catalogusprijs |
€ 26.587
|
| Bruto BPM |
€ 531
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2024 |
| Datum eerste toelating |
01-05-2024
|
| APK geldig tot |
03-05-2028
|
| Registratie datum goedkeuring |
30-09-2025
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Ledig gewicht |
1235 kg
|
| Massa rijklaar |
1745 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1745 kg
|
| Laadvermogen | 510 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 665 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 03-05-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Speciale kleur |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.