25-08-2022
Benzine
Handgeschakeld
76.312 km
999 cc
6 l/100km
25-08-2022
Benzine
Handgeschakeld
76.312 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHJ-69-R Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Sandero Stepway |
| Tellerstand |
76.312 km, op 30-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TCe 90 Airco Carplay Cruise Pdc 22 Eerste Eigenaar Vol Opties Perfecte Staat |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
BEV
|
| RDW uitvoering |
M66UA43M5200
|
| RDW handelsnaam |
SANDERO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Afmetingen | 410,00 x 178,00 x 158,00 cm |
| Massa rijklaar |
1578 kg
|
| Laadvermogen | 507 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| APK vervaldatum | 25-08-2026 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 25 XXL foto's |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB+ (Digitale radio) |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk. |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Smetteloos interieur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tel / WhatsApp 0412-614648 |
| Tel:06-19383730 OF 06-54271668 |
| Verstelbare stuurkolom |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.