20-03-2020
Benzine
Automaat
114.045 km
1.499 cc
5 l/100km
20-03-2020
Benzine
Automaat
114.045 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | JHJ-68-V Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 2-serie Gran Tourer |
| Tellerstand |
114.045 km, op 17-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 218i Exe * AUTOMAAT * TREKHAAK * |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
F2GT
|
| RDW variant |
6V71
|
| RDW uitvoering |
DAW500Z0
|
| RDW handelsnaam |
218I GRAN TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1677*08 |
| Catalogusprijs |
€ 48.918
|
| Bruto BPM |
€ 587
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2020 |
| Datum eerste toelating |
20-03-2020
|
| APK geldig tot |
20-03-2028
|
| Registratie datum goedkeuring |
30-09-2025
|
| Topsnelheid | 203 km/h |
| Afmetingen | 457,00 x 180,00 x 1.608,00 cm |
| Ledig gewicht |
1420 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 735 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| APK vervaldatum | 20-03-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Usb en aux aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.