30-05-2016
Benzine
Handgeschakeld
85.302 km
1.373 cc
5 l/100km
30-05-2016
Benzine
Handgeschakeld
85.302 km
1.373 cc
5 l/100km
| Kenteken | JHJ-61-S Switch kenteken |
| Merk | Suzuki |
| Model | Vitara |
| Tellerstand |
85.302 km, op 22-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 BOOSTERJET S Carplay Led cruise Camera 140 PK Eerste Eigenaar Vol Opties Uniek 85302 KM Gerden Perfecte Staat Historie Aanwezig |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LY
|
| RDW variant |
DA1S
|
| RDW uitvoering |
MT2
|
| RDW handelsnaam |
VITARA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Omschrijving defect | De terugslagklep in de vacuumpomp kan opzwellen door componenten in de motorolie. |
| Materiële gevolgen | Blokkeren en niet meer werken van de rembekrachtiger. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De vacuumpomp of vacuumklep wordt dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-4789854 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Afmetingen | 418,00 x 178,00 x 161,00 cm |
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 615 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX AANSLUITING |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekijk deze auto op video klik op de button video |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspieg.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise control adaptief |
| DAB+ (Digitale radio) |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Glas extra getint |
| Half Stof Leder Interieur |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk. |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| LED dagrijverlichting |
| Leder/Alcantara bekleding |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudshistorie aanwezig |
| Parkeersensor |
| Parkeersensoren (PDC) |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| PDC achter |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Schadevrij |
| Smetteloos interieur |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tel / WhatsApp 0412-614648 |
| Tel:06-19383730 OF 06-54271668 |
| Tellerrapport kilometerstand certificaat |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vertraging interieurverlichting |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.