18-05-2022
Benzine
Automaat
110.893 km
1.498 cc
6 l/100km
18-05-2022
Benzine
Automaat
110.893 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHJ-50-R Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Tellerstand |
110.893 km, op 24-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 | 3x R-Line | Pano | Sfeer | Keyless |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A1
|
| RDW variant |
DPCAX0AC4
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0024BI1CBNNI
|
| RDW handelsnaam |
T-ROC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1845*20 |
| Topsnelheid | 208 km/h |
| Afmetingen | 424,00 x 182,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1248 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 670 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-02-2028 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Chroom delen interieur |
| comfort sportstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| keyless entry/start |
| Keyless start |
| Kleur grijs |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Luxe stoffen bekleding |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Passagiersstoel met neerklapbare leuning |
| R-Design exterieur |
| R-Line Exterieur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Smartphone integratie |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.