31-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
79.873 km
1.199 cc
5 l/100km
31-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
79.873 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | JHJ-47-S Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Crossland X |
| Tellerstand |
79.873 km, op 15-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Turbo Innovation Cruise Led Carplay Pdc 2017 Eerste Eigenaar Vol Opties 79873 KM Gereden Perfecte Staat |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
P7 MONOCAB C
|
| RDW variant |
EA0BDBA12
|
| RDW uitvoering |
BA1C7PDTA5
|
| RDW handelsnaam |
CROSSLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Omschrijving defect | De carrosseriekabelboom in de passagiersvoetruimte kan tegen een schroeftapbout schuren. |
| Materiële gevolgen | De bedrading van de carrosseriekabelboom kan beschadigen. Hierdoor kan de waarschuwingsfunctie van diverse veiligheidssystemen, zoals airbag en veiligheidsgordels, uitvallen. Tevens ontstaat er kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de tapbout verwijderen, carrosseriekabelboom controleren op beschadigingen en, indien nodig, de kabelboom repareren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 188 km/h |
| Afmetingen | 421,00 x 177,00 x 160,00 cm |
| Massa rijklaar |
1690 kg
|
| Laadvermogen | 627 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 52 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-12-2026 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels of meer |
| 25 XXL foto's |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX AANSLUITING |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekijk deze auto op video klik op de button video |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brilliant kleur |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Documentatie aanwezig |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Facelift (nieuw model) |
| Garantie mogelijk in overleg |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Inruil / Financial lease / Financiering mogelijk. |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| KM-stand certificaat aanwezig |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rokersvrije auto |
| Schadevrij |
| Smetteloos interieur |
| Spoiler |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tel / WhatsApp 0412-614648 |
| Tel:06-19383730 OF 06-54271668 |
| Tellerrapport kilometerstand certificaat |
| USB-aansluiting |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vertraging interieurverlichting |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.