03-06-2023
Benzine
Handgeschakeld
28.538 km
999 cc
6 l/100km
03-06-2023
Benzine
Handgeschakeld
28.538 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHJ-41-L Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | T-ROC |
| Tellerstand |
28.538 km, op 22-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 TSI Life | Stoelverwarming | PDC | Carplay |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
A1
|
| RDW variant |
DLAAX0AC4
|
| RDW uitvoering |
FM6FM6AJ0254BI1CANNI
|
| RDW handelsnaam |
T-ROC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1845*26 |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 424,00 x 182,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1201 kg
|
| Massa rijklaar |
1800 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1800 kg
|
| Laadvermogen | 599 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| APK vervaldatum | 03-06-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Aanhanger-assistent |
| Aantal sleutels 2 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Koplampen adaptief |
| LED-lichtpakket |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.