29-01-2018
Benzine
Automaat
100.591 km
1.490 cc
6 l/100km
29-01-2018
Benzine
Automaat
100.591 km
1.490 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHJ-40-L Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Insignia Sports Tourer |
| Tellerstand |
100.591 km, op 04-10-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 Turbo Exclusive I Lederen bekleding I Stoelmassage I camera I trekhaak I navi I carplay android auto I keyless go I verw stoelen en ventilatie I elektr achterklep I rijklaar I |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
Z-B
|
| RDW variant |
DA0EBAB12
|
| RDW uitvoering |
BA1K9ADLK5
|
| RDW handelsnaam |
INSIGNIA SPORTS TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Omschrijving defect | De buitenste veiligheidsgordels achter liggen mogelijk onjuist bij het verankeringspunt. |
| Materiële gevolgen | Bij een frontale aanrijding is de gordel minder sterk. De gordel biedt minder bescherming of de passagier kan onder de veiligheidsgordel doorschieten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De montage van de buitenste veiligheidsgordels achter worden dan gecontroleerd en als het nodig is gecorrigeerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er zit een fout in de software van de regelmodule van de elektronische rem. |
| Materiële gevolgen | Niet altijd goed werken van de hydraulische remcompensatie |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de regelmodule vernieuwen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 214 km/h |
| Afmetingen | 499,00 x 186,00 x 1.500,00 cm |
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 688 kg |
| Trekgewicht geremd | 1405 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 730 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 23-12-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.