02-11-2021
Benzine
Automaat
32.307 km
1.332 cc
6 l/100km
02-11-2021
Benzine
Automaat
32.307 km
1.332 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHH-97-Z Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | B-klasse |
| Tellerstand |
32.307 km, op 07-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 200 Premium Plus Pano/El.Trekh/Memory |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
F2B
|
| RDW variant |
O0H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150A
|
| RDW handelsnaam |
B 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1909*12 |
| Catalogusprijs |
€ 44.596
|
| Bruto BPM |
€ 2.348
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
02-11-2021
|
| APK geldig tot |
30-11-2026
|
| Registratie datum goedkeuring |
26-09-2025
|
| Topsnelheid | 223 km/h |
| Afmetingen | 443,00 x 180,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1310 kg
|
| Massa rijklaar |
1960 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1960 kg
|
| Laadvermogen | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Type | Interval |
|---|---|
| Distributie | Geen aanbevolen periode / Geen aanbevolen periode |
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Interieurfilter | Op indicatie auto / Geen aanbevolen periode |
| Luchtfilter | 75.000 km / 36 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 125.000 km |
| Oliefilter | Op indicatie auto / Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 75.000 km / 36 maanden |
| Brandstoffilter | 200.000 km / 120 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrische trekhaak |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Matrix LED koplampen |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual display |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.