26-02-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
105.069 km
1.395 cc
2 l/100km
26-02-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
105.069 km
1.395 cc
2 l/100km
| Kenteken | JHH-51-L Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | TARRACO |
| Tellerstand |
105.069 km, op 01-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Urano Grey (donker grijs) (grijs) |
| Uitvoering | 1.4 TSI e-Hybrid PHEV FR |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KN
|
| RDW variant |
XDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6MFD6DD0024BIML561
|
| RDW handelsnaam |
TARRACO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*6666*19 |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 184,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
1768 kg
|
| Massa rijklaar |
2390 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2390 kg
|
| Laadvermogen | 622 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| APK vervaldatum | 10-04-2028 |
| ABS |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| ESP |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lendesteun |
| Lichtmetalenvelgen |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Traction Control |
| Trekhaak |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.