01-04-2020
Diesel
Automaat
232.830 km
1.950 cc
5 l/100km
01-04-2020
Diesel
Automaat
232.830 km
1.950 cc
5 l/100km
| Kenteken | JHH-34-D Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | C 220 D |
| Tellerstand |
232.830 km, op 05-09-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Mountain Grey (grijs) |
| Uitvoering | 220 d AMG-Line Premium Plus Pack Night Editon |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
204 K
|
| RDW variant |
R214T0
|
| RDW uitvoering |
CZAA057A
|
| RDW handelsnaam |
C 220 D
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0457*47 |
| Omschrijving defect | De kabelboom van de stuurdoos van het stuurhuis is mogelijk beschadigd. |
| Materiële gevolgen | Dit zou kunnen leiden tot vocht indringing in de kabelboom van de stuurdoos. Als gevolg hiervan zou de stuurbekrachtiging kunnen uitvallen en of kortsluiting in de beschadigde kabelboom. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg wordt de kabelboom gecontroleerd en indien nodig vervangen, |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Door vloeistoflekkage in het vacu�mcircuit kan door elektrochemische reactie de temperatuur van elektrische componenten op een punt komen waarop risico voor brand wordt bereikt. |
| Materiële gevolgen | Indien elektrische schakelventielen in contact zouden komen met koelvloeistof; dan kan na verloop van tijd niet uitgesloten worden dat, door een elektrochemische reactie, de temperatuur van het onderdeel continu zal toenemen met in uitzonderlijke gevallen brandgevaar tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zal een software update doorgevoerd worden en het elektrisch omschakelventiel vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 233 km/h |
| Afmetingen | 477,00 x 184,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1515 kg
|
| Massa rijklaar |
1615 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2205 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 163 à € 172 per maand |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rondomzicht camera |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Sportonderstel |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.