18-05-2004
Benzine
Automaat
140.819 km
4.511 cc
16 l/100km
18-05-2004
Benzine
Automaat
140.819 km
4.511 cc
16 l/100km
| Kenteken | JHG-80-N Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | CAYENNE S |
| Tellerstand |
140.819 km, op 14-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | S 4.5 V8 Distributieketting Rammelt! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
EA22
|
| RDW uitvoering |
01
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE S
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2001/116*0089*02 |
| Tellerstand |
140.819 km, op 14-01-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Bij de keuzehendelkabel is een kunststof bus gemonteerd die bij het schakelen en terugschakelen kan breken. Hierdoor ontstaat speling en een slechte verbinding tussen keuzehendel en versnellingsbak. |
| Materiële gevolgen | De met de keuzehendel gekozen versnelling wordt niet correct in de transmissie ingeschakeld. Gebeurt dit bij keuzehendelstand P en bij een niet-geactiveerde parkeerrem, dan is de auto niet beveiligd tegen wegrollen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht aan afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de kunststof bus vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 242 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Ledig gewicht |
2220 kg
|
| Massa rijklaar |
3080 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3080 kg
|
| Laadvermogen | 860 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 147 à € 161 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-02-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Bagagedek |
| Boordcomputer |
| Cd-wisselaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Getint warmtewerend glas |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Luchtvering |
| Skiluik |
| Startblokkering |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.