03-10-2025
Elektrisch
Automaat
14.132 km
Onbekend
Onbekend
03-10-2025
Elektrisch
Automaat
14.132 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JHG-55-B Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ6 |
| Tellerstand |
14.132 km, op 28-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Business 77.4 kWh |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
CE
|
| RDW variant |
F5E22
|
| RDW uitvoering |
E11B11
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ6
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00145*04 |
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 486,00 x 188,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1903 kg
|
| Massa rijklaar |
2410 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2410 kg
|
| Laadvermogen | 507 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 03-10-2029 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Gelaagde voorruit |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofdsteunen voor en achter |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| metaalkleur |
| Motorgeluid simulator |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium metaalkleur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Vehicle-to-load |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.