13-12-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
13.398 km
1.498 cc
4 l/100km
13-12-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
13.398 km
1.498 cc
4 l/100km
| Kenteken | JHF-80-P Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG3 HYBRID+ |
| Tellerstand |
13.398 km, op 11-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 Hybrid+ Luxury CARPLAY NAVI LM 13000 KM. |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
ZP2A
|
| RDW variant |
AB1NA
|
| RDW uitvoering |
CAAA5LFPBC
|
| RDW handelsnaam |
MG3 HYBRID+
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00192*01 |
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Afmetingen | 411,00 x 180,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1283 kg
|
| Massa rijklaar |
1766 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1766 kg
|
| Laadvermogen | 483 kg |
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 13-12-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verwarmd |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte hemel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.