17-08-2017
Benzine
Handgeschakeld
134.282 km
1.199 cc
5 l/100km
17-08-2017
Benzine
Handgeschakeld
134.282 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | JHF-53-V Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C4 PICASSO |
| Tellerstand |
134.282 km, op 22-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 130pk Business I 7-persoons !! I |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
3
|
| RDW variant |
AHNY
|
| RDW uitvoering |
M/2SM
|
| RDW handelsnaam |
C4 PICASSO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0356*14 |
| Catalogusprijs |
€ 29.589
|
| Bruto BPM |
€ 4.106
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2017 |
| Datum eerste toelating |
17-08-2017
|
| APK geldig tot |
17-08-2021
|
| Registratie datum goedkeuring |
01-10-2025
|
| Omschrijving defect | Bij voertuigen met een EB2-motor komt de distributieriem in aanraking met de motorolie. Het kan daarbij voorkomen dat de riem wordt aangetast en er kleine deeltjes losraken die in het oliecircuit terecht komen. |
| Materiële gevolgen | Onvoldoende smering van de vacu�mpomp doordat het oliefilter verstopt raakt met deeltjes van de distributieriem waardoor de rembekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de distributieriem, onderdelen van het rembekrachtigingssysteem en het updaten van software. Vanwege de omvang en organisatie van deze actie worden de eigenaren gefaseerd ge�nformeerd en uitgenodigd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2487636 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Ledig gewicht |
1272 kg
|
| Massa rijklaar |
2125 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2125 kg
|
| Laadvermogen | 853 kg |
| Trekgewicht geremd | 1350 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 648 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 17-08-2021 |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.