08-10-2025
Elektrisch
Automaat
14.663 km
Onbekend
Onbekend
08-10-2025
Elektrisch
Automaat
14.663 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JHF-10-X Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | EX30 |
| Tellerstand |
14.663 km, op 15-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | Single Motor Extended Range Plus 69 kWh | Parkeercamera | Stoel- en Stuurverwarming | Harman Kardon |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
2
|
| RDW variant |
2ZEL
|
| RDW uitvoering |
2ZEL9L02
|
| RDW handelsnaam |
EX30
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2018/858*11478*05 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 200 kW |
| Vermogen elektromotor | 200 kW |
| Type accu | NI |
| Nominale accucapaciteit | 69 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 65,55 kWh |
| Actieradius (geschat) | 344 km |
| Actieradius zomer | 353 km |
| Actieradius winter | 305 km |
| Actieradius zonder range extender | 476 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 22 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,14 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 159,76 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 153 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,36 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 687,80 km/h |
| Verbruik geschat | 22,09 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,74 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,05 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Er wordt geen waarschuwingsgeluid gegeven als de veiligheidsgordel niet is vast gemaakt. |
| Materiële gevolgen | De bestuurder krijgt geen waarschuwing als de inzittenden geen veiligheidsgordel dragen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de stekker verbindingen herstellen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0227809 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 423,00 x 184,00 x 155,00 cm |
| Ledig gewicht |
1750 kg
|
| Massa rijklaar |
2240 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2240 kg
|
| Laadvermogen | 490 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 72 à € 78 per maand |
| Bijtelling | 17 % |
| APK vervaldatum | 08-10-2029 |
| 11 kW lader |
| 19” 5-spaaks Aero lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera voor |
| Climate Pack |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dak en achterspoiler in Black Stone |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Fabrieksgarantie |
| file assistent |
| Google Infotainment |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Indigo - Textiel/Nordico interieur met Denim inleg |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19" |
| Midden airbag(s) |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Audio by Harman Kardon |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Smartphone entry |
| Sportstuur |
| Stuur kunstleder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuurverwarming |
| Uitparkeer waarschuwing |
| uitstap waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Vehicle-to-load |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.