10-02-2023
Benzine
Automaat
134.698 km
999 cc
6 l/100km
10-02-2023
Benzine
Automaat
134.698 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHD-25-G Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | ARONA |
| Tellerstand |
134.698 km, op 16-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.0 TSI Style |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
XDLAA
|
| RDW uitvoering |
FD7SFD7CW0094BI3A1AA
|
| RDW handelsnaam |
ARONA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*37 |
| Topsnelheid | 190 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 415,00 x 178,00 x 153,00 cm |
| Ledig gewicht |
1135 kg
|
| Massa rijklaar |
1710 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1710 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 610 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| APK vervaldatum | 02-03-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.