20-08-2021
Diesel
Automaat
55.737 km
1.968 cc
6 l/100km
20-08-2021
Diesel
Automaat
55.737 km
1.968 cc
6 l/100km
| Kenteken | JHD-21-P Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | CALIFORNIA |
| Tellerstand |
55.737 km, op 08-10-2025
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 6.1 Ocean 150 PK DSG TWO TONE 1STE EIGENAAR |
| Carrosserievorm | Buscamper |
| RDW type |
7HMA
|
| RDW variant |
CDNAA300X0
|
| RDW uitvoering |
NAFD7FD7DV00116NVR24
|
| RDW handelsnaam |
CALIFORNIA
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0289*53 |
| Afmetingen | 490,00 x 190,00 x 200,00 cm |
| Ledig gewicht |
2349 kg
|
| Massa rijklaar |
2849 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3000 kg
|
| Laadvermogen | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 2500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 3 |
| Aantal handzenders | 3 |
| Wegenbelasting | € 142 à € 150 per maand |
| Bijtelling | Onbekend |
| APK vervaldatum | 16-03-2027 |
| Airbag |
| Airbag bestuurder |
| Airco |
| Alarm |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Douche |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektronische climate control |
| Extra verlichting |
| Hoofdsteunen voor |
| Keukenblok |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Luifel |
| Mistlampen |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Standverwarming |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voortent |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.