13-08-2015
Benzine
Handgeschakeld
209.302 km
1.798 cc
7 l/100km
13-08-2015
Benzine
Handgeschakeld
209.302 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | JH-967-X Switch kenteken |
| Merk | TOYOTA |
| Model | TOYOTA AVENSIS |
| Tellerstand |
209.302 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.8 VVT-i Lease Pro Panoramadak Navi Airco Stoelverwarming Camera Nieuwe Apk |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
T27
|
| RDW variant |
ZRT271(W)
|
| RDW uitvoering |
ZRT271L-AWFEPW(5J)
|
| RDW handelsnaam |
TOYOTA AVENSIS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0331*08 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat by voorzitting |
| Tellerstand |
209.302 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
149 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 482,00 x 181,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1370 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 13-08-2026 |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 5 Persoons |
| 18inch Velgen |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank met armsteun |
| Achteruitrij camera |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektronisch verstelbaar |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centr. deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Cruise controle |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electrische ramen |
| Electrisch spiegels |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Glasdak |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| NETTE BEKLEDING |
| NIEUW APK |
| Panorama dak |
| Parkeer sensor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schoon bekleding |
| Skiluik |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmd voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.