04-07-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
42.770 km
1.598 cc
1 l/100km
04-07-2024
Elektrisch en benzine
Automaat
42.770 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | JGP-02-R Switch kenteken |
| Merk | PEUGEOT |
| Model | 408 |
| Tellerstand |
42.770 km, op 29-10-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.6 PHEV 180pk EAT8 |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F
|
| RDW variant |
3
|
| RDW uitvoering |
DGXT-E1V000
|
| RDW handelsnaam |
408
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e2*2007/46*0628*30 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 133 kW |
| Vermogen elektromotor | 81 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 12,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 63 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,70 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 14,40 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De portier regelmodule is mogelijk niet voorzien van de juiste software waardoor de deuren mogelijk niet openen of sluiten, de spiegels klappen niet in en het voertuig kan niet worden weggereden. |
| Materiële gevolgen | In het ernstigste geval kan dit ertoe leiden dat de antiknelbeveiliging van het portierruit niet werkt waardoor er een verhoogde kans op letsel onstaat. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de regelmodules op beide voorportieren updaten. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 185,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
1671 kg
|
| Massa rijklaar |
2220 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2220 kg
|
| Laadvermogen | 549 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 04-07-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Dodehoek detector |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Head-up display |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kunstleder/stof FRACTIL Mistral |
| Kunstlederen/stof bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium kleur |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Sfeerverlichting |
| Speciale kleur |
| Sportstoelen |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Uitparkeer waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vision pakket |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.