16-10-2018
Benzine
Automaat
119.918 km
1.364 cc
6 l/100km
16-10-2018
Benzine
Automaat
119.918 km
1.364 cc
6 l/100km
| Kenteken | JGD-09-N Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Zafira |
| Tellerstand |
119.918 km, op 19-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 T Tourer Executive 7Persoons. - AUTOMAAT I Navigatie I Airco I Sport velgen I PDC I Dealer onderhouden |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
P-J/SW
|
| RDW variant |
EADLA12
|
| RDW uitvoering |
BX2N1AJGA7
|
| RDW handelsnaam |
ZAFIRA TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Energielabel | A |
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 466,00 x 188,00 x 169,00 cm |
| Massa rijklaar |
2340 kg
|
| Laadvermogen | 827 kg |
| Trekgewicht geremd | 1550 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 16-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| 2 stoelen op derde rij |
| 7 Persoon's uitvoering |
| 100% Dealeronderhouden |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Audiosysteem R 4.0 IntelliLink |
| Automatische inschakeling voor rijverlichting |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-xenonkoplampen met adaptieve lichtverdeling (AFL) |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Black Trim |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Chroom delen exterieur |
| Comfort pakket |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Familie-Pakket |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| KleurenDisplay |
| Koplampen in hoogte verstelbaar |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Licht & Zicht pakket |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Model UPGRADE |
| Multifunctioneel display plus |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| OnStar SOS Service |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Sportonderstel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| USB-aansluiting |
| Verwarmd stuur |
| Vision pakket |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend getint glas |
| WiFi voorbereiding |
| Winter pakket |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.