23-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
142.218 km
1.498 cc
6 l/100km
23-02-2015
Benzine
Handgeschakeld
142.218 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JG-978-G Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FOCUS |
| Tellerstand |
142.218 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Tectonic Silver (Pn4b3) (grijs) |
| Uitvoering | 1.5 Titanium Edition |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
DYB
|
| RDW variant |
M8DB16
|
| RDW uitvoering |
5CDAMC
|
| RDW handelsnaam |
FOCUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1138*14 |
| Plaats chassisnummer | r. bodemplaat |
| Omschrijving defect | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De koppeling kan slippen. Hierdoor is de rijsnelheid gereduceerd, zijn de voertuigprestaties beperkt en verspreidt de koppeling een geur. In extreme gevallen komen fragmenten van de koppeling/transmissie los en raken deze de componenten onder de motorkap. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De dealer zal de koppeling testen en indien nodig repareren. Bij voertuigen met een start/stop-functie wordt tevens de software aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
128 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1250 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 55 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 675 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 23-02-2027 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels |
| 5 deurs |
| 6 bak |
| 17 inch lichtmetalen velgen |
| 110kw-150pk |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptive Cruise control |
| Advanced Technology Pack |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Altijd goed onderhouden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| CarPlay |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| dealer onderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel |
| Elektrisch verstelbare stoelen |
| Elektrisch verwarmbaar stuurwiel |
| Elektrisch verwarmbare voorruit |
| Elektrisch verwarmbare voorstoelen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geldige APK |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED dagrijverlichting en achterlichten |
| Lederen bekleding |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| Leer-pakket |
| Leer-pakket 2 |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| lichtmetalen velgen 17'' |
| Light Upgrade Pack |
| Metaallak Candy Red |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekjes |
| Optie-pakket 2 |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Recent net beurt gehad |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Seat Pack |
| Side-skirts |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurverwarming |
| Style-pakket |
| Titanium Uitvoering |
| Voor-en achterspoiler |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.