01-02-2024
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
29.480 km
999 cc
6 l/100km
01-02-2024
Lpg g3 en benzine
Handgeschakeld
29.480 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JFT-65-L Switch kenteken |
| Merk | Dacia |
| Model | Jogger |
| Tellerstand |
29.480 km, op 21-09-2025
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Anders |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 TCe Bi-Fuel Comfort 5p. |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DJF
|
| RDW variant |
RES
|
| RDW uitvoering |
MT6UA4JM50V0
|
| RDW handelsnaam |
JOGGER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Massa rijklaar |
1724 kg
|
| Laadvermogen | 526 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 645 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 80 à € 86 per maand |
| APK vervaldatum | 01-02-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lpg installatie |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| wifi |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.