16-02-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
6.897 km
1.598 cc
1 l/100km
16-02-2025
Elektrisch en benzine
Automaat
6.897 km
1.598 cc
1 l/100km
| Kenteken | JDP-29-F Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Santa Fe |
| Tellerstand |
6.897 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Abyss Black Metallic (A2B) (zwart) |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI PHEV COMFORT SMART 4WD 7 PERSOONS |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
MX5
|
| RDW variant |
A7P24
|
| RDW uitvoering |
A62B11
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2018/858*00188*00 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 185 kW |
| Vermogen elektromotor | 66,90 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 13,80 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 62 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,30 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 16,50 kWh/100km |
| Tellerstand |
6.897 km, op 12-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
38 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
1 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
2065 kg
|
| Massa rijklaar |
2740 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 47 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2740 kg
|
| Laadvermogen | 675 kg |
| Trekgewicht geremd | 1700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 138 à € 151 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-02-2029 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| Airco separaat achter |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| automatische snelheids begrenzing |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel electrisch verstelbaar |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas |
| Fabrieksgarantie |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| glans exterieur delen |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| keyless entry/start |
| knie airbag(s) |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun bestuurdersstoel elektrisch verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20" |
| Luxe interieur afwerking |
| Mica kleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Side-skirts |
| Smartphone entry |
| Spraakbediening |
| Stuur en Stoelverwarming |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Uitlaatsierstuk |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.