06-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
26.329 km
1.395 cc
1 l/100km
06-01-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
26.329 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | JBP-17-T Switch kenteken |
| Merk | CUPRA |
| Model | CUPRA LEON SP E-HYBRID180 |
| Tellerstand |
26.329 km, op 09-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 e-Hybrid VZ Business PANO CAMERA NAVI CARPLAY. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
KL
|
| RDW variant |
CFDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6HFD6DD0014BIML1CB
|
| RDW handelsnaam |
CUPRA LEON SP E-HYBRID180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3167*13 |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 466,00 x 180,00 x 1.437,00 cm |
| Ledig gewicht |
1607 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 483 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| APK vervaldatum | 24-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.