15-07-2021
Benzine
Automaat
110.002 km
1.395 cc
7.2 l/100km
15-07-2021
Benzine
Automaat
110.002 km
1.395 cc
7.2 l/100km
| Kenteken | JBN-88-J Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Sharan |
| Tellerstand |
110.002 km, op 12-09-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 TSI Comfortline Edition 7 PERS|DSG-Autom|Navigatie|PDC|Stoelverw |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
7N
|
| RDW variant |
DJKAX0AF
|
| RDW uitvoering |
FD6FD62E0274BIN7VW1E
|
| RDW handelsnaam |
SHARAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0401*27 |
| Catalogusprijs |
€ 60.019
|
| Bruto BPM |
€ 8.395
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
15-07-2021
|
| APK geldig tot |
05-11-2027
|
| Registratie datum goedkeuring |
02-07-2025
|
| Topsnelheid | 198 km/h |
| Afmetingen | 485,00 x 190,00 x 170,00 cm |
| Ledig gewicht |
1727 kg
|
| Massa rijklaar |
2480 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2480 kg
|
| Laadvermogen | 753 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 05-11-2027 |
| 7 persoons |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Airbag |
| Airbag(s) side |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| APK bij aflevering |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie |
| Audio-navigatie full map |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| blindspot assist |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| DAB ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekwaarschuwing |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische climate control |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen actief |
| Hoofdsteunen voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| incl boekjes |
| isofix bevestiging |
| LANE ASSIST |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| nieuwstaat |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeerassist |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Parkpilot |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| perkeerassistent |
| Radio/CD/MP3/USB |
| rijstrook waarschuwing |
| ruitenwisser achter |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| USB |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.