28-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
138.635 km
1.998 cc
2 l/100km
28-07-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
138.635 km
1.998 cc
2 l/100km
| Kenteken | JBN-64-J Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X3 XDRIVE30E |
| Tellerstand |
138.635 km, op 19-02-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | xDrive30e M-Sport Led, Pano, Head-up, Leer, Camera, LM.. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G3X
|
| RDW variant |
TS11
|
| RDW uitvoering |
IAW50000
|
| RDW handelsnaam |
X3 XDRIVE30E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1797*10 |
| Omschrijving defect | De las verbinding van de HV accucellen is mogelijk niet juist gelast. |
| Materiële gevolgen | De mogelijke kans op interne korsluiting tijdens opladen van de HV accucellen. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Een test (controle) procedure is in ontwikkeling, verwacht wordt vanaf week 44 meer informatie beschikbaar te hebben. Betroffen voertuig eigenaren kunnen veilig blijven rijden met inachtneming niet opladen en op benzine rijden i.p.v. elektrisch. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Afmetingen | 471,00 x 189,00 x 1.676,00 cm |
| Ledig gewicht |
1965 kg
|
| Massa rijklaar |
2620 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2620 kg
|
| Laadvermogen | 655 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| APK vervaldatum | 24-02-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Head-up display |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Regensensor |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.