05-11-2018
Benzine
Automaat
69.971 km
1.199 cc
6 l/100km
05-11-2018
Benzine
Automaat
69.971 km
1.199 cc
6 l/100km
| Kenteken | JBN-20-K Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CROSSLAND X |
| Tellerstand |
69.971 km, op 08-11-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Turbo Innovation Automaat |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
P7 MONOCAB C
|
| RDW variant |
EA025CB12
|
| RDW uitvoering |
BA1VAEPAZ25
|
| RDW handelsnaam |
CROSSLAND X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1194*06 |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 421,00 x 177,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
1178 kg
|
| Massa rijklaar |
1805 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1805 kg
|
| Laadvermogen | 627 kg |
| Trekgewicht geremd | 840 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 22-08-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Afwijkende dakkleur |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakkleur Pack |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium Innovation+ Pack |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Warmtewerende voorruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.