08-05-2023
Elektrisch
Automaat
42.316 km
Onbekend
Onbekend
08-05-2023
Elektrisch
Automaat
42.316 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JBN-13-D Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | AMG EQE 43 4MATIC |
| Tellerstand |
42.316 km, op 24-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | AMG 43 4MATIC 90 kWh(Goed OnderH, Panorama, 360 Camera, SfeerVerlichting, Massage Stoelen, StoelV, Lane A, Etc) |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
E2EQEW
|
| RDW variant |
51EKAB
|
| RDW uitvoering |
ZZAM050B
|
| RDW handelsnaam |
AMG EQE 43 4MATIC
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00036*04 |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde 80A zekeringen kan mogelijk een onderbreking of een overgangsweerstand optreden. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kunnen systemen die aan de zekering aangesloten zijn uitvallen. Het voertuig kan onder andere plotseling zijn aandrijving verliezen of functies op het instrumentenpaneel zouden beïnvloed kunnen worden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Uit voorzorg zal de zekeringskast vervangen worden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De zekeringkast is mogelijk niet goed aangepast. Mogelijk zijn verkeerde zekeringen gebruikt en kunnen de contacten niet goed zijn. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kunnen bepaalde systemen uitvallen. Het voertuig kan onder andere plotseling de aandrijving verliezen of functies op het instrumentenpaneel zouden beïnvloed kunnen worden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht om een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de betreffende zekeringkast vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 495,00 x 193,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
2425 kg
|
| Massa rijklaar |
3095 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
3095 kg
|
| Laadvermogen | 670 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 116 à € 127 per maand |
Overzicht van de meest voorkomende gebreken bij voertuigen met hetzelfde EU type goedkeuringsnummer.
Geen geaggregeerde gebrekgegevens beschikbaar voor dit EU type.
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 4-wiel besturing |
| 360 camera |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Adaptive Cruise control |
| Aerodynamica pakket |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| AMG-styling |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| App Connect |
| Apple CarPlay |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audio installatie premium |
| audio navigatie full map |
| Automaat |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| AUX |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitensp. aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer (verbruik e.d.) |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| DAB ontvanger |
| Derde remlicht |
| Digitale Cockpit |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Geluidwerend glas |
| Grootlicht-assistent |
| Head-Up |
| Head-up display |
| Houtafwerking interieur |
| Isofix |
| Keyless-Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LANE ASSIST |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen sportstoelen |
| lederen stuurwiel en versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Licht -en regensenor |
| Lichtmetalen velgen |
| Luchtvering |
| Matrix LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel stuurwiel met boordcomputer |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium Pack |
| Premium Plus-pakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Schuif/kanteldak |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifuntioneel |
| Telefoonintegratie |
| Telefoonintegratie premium |
| USB aansluiting |
| Verwarmde voorstoelen |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtewerend glas |
| zeer mooie en technisch goed onderhouden auto |
Naast de gratis kenteken check, kun je een zeer uitgebreide occasion aankoopcheck uitvoeren. Alle voertuiginformatie uit de markt die jij als autokoper wil weten op 1 plek om verrassing voor, op of na de aanschaf te voorkomen.
Blijkt na de screening van het autoverleden, de deal en voorwaarden de auto de moeite waard, is het belangrijk om de MERCEDES-BENZ op locatie zorgvuldig te bekijken en de kwaliteit te beoordelen. Onderstaande onderdelen komen bijvoorbeeld aan bod in onze uitgebreide occasionkeuring. Klik hier voor voorbeeld rapport.
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.