27-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
83.843 km
999 cc
4 l/100km
27-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
83.843 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | JBL-78-F Switch kenteken |
| Merk | Seat |
| Model | Ibiza ST |
| Tellerstand |
83.843 km, op 29-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.0 EcoTSI Style Connect ( VOL JAAR APK ) |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
6J
|
| RDW variant |
SECHZB
|
| RDW uitvoering |
FM5SFM5DF0027MM61
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA ST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Grijs |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 84
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2017 |
| Datum eerste toelating |
27-10-2017
|
| APK geldig tot |
11-09-2026
|
| Datum laatste tenaamstelling |
13-10-2025
|
| Omschrijving defect | De massabevestigingsbout op de carrosserie die de massakabel met de accu verbindt, is mogelijk onvoldoende sterk. Hierdoor kan tijdens een ongeval de bevestigingsbout op de carrosserie losscheuren. |
| Materiële gevolgen | De voedingspanning kan wegvallen. Hierdoor kunnen de portieren niet meer ontgrendeld worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een ring bij de massabevestigingsbout monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Afmetingen | 424,00 x 169,00 x 1.445,00 cm |
| Massa rijklaar |
1630 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 42 per maand |
| APK vervaldatum | 11-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audio-installatie |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspieg |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen 15" |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Signaalkleur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.