21-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
162.767 km
1.390 cc
7 l/100km
21-10-2010
Benzine
Handgeschakeld
162.767 km
1.390 cc
7 l/100km
| Kenteken | JBL-76-G Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touran |
| Tellerstand |
162.767 km, op 23-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.4 TSI Highline voljaar apk CARPLAY |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
1T
|
| RDW variant |
CAVCAC
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62S0227MGS5N1VR
|
| RDW handelsnaam |
TOURAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 439
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2010 |
| Datum eerste toelating |
21-10-2010
|
| APK geldig tot |
26-08-2026
|
| Datum laatste tenaamstelling |
27-03-2026
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Massa rijklaar |
2130 kg
|
| Laadvermogen | 714 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 73 à € 80 per maand |
| APK vervaldatum | 26-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen uitneembaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarm klasse 3 |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audioinstallatie met CD-wisselaar |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoon voorbereiding |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bullbar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| DVD speler |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.