29-08-2022
Benzine
Automaat
34.447 km
999 cc
6 l/100km
29-08-2022
Benzine
Automaat
34.447 km
999 cc
6 l/100km
| Kenteken | JBL-73-F Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Taigo |
| Tellerstand |
34.447 km, op 15-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Grijs (grijs) |
| Uitvoering | 1.0 TSI R-Line Pano|BeatsAudio|iQ-Light|Sfeer|Line|Acc|CarPlay|SmartClimate|Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CS
|
| RDW variant |
ACDLAA
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0094BIA1BI0
|
| RDW handelsnaam |
TAIGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 674
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2022 |
| Datum eerste toelating |
29-08-2022
|
| APK geldig tot |
29-08-2026
|
| Datum laatste tenaamstelling |
22-08-2025
|
| Topsnelheid | 196 km/h |
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 559 kg |
| Trekgewicht geremd | 1100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 630 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 56 à € 61 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 29-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio installatie high end |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Beats Audio |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| R-Design exterieur |
| R-Line Exterieur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Unikleur/pastel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.