04-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
16.516 km
2.998 cc
Onbekend
04-09-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
16.516 km
2.998 cc
Onbekend
| Kenteken | JBL-31-L Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X5 |
| Tellerstand |
16.516 km, op 14-08-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | xDrive50e, Pano, Leder, HeadUp, Soft-Close, Ambient |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
G5X
|
| RDW variant |
41EU
|
| RDW uitvoering |
IAA5090A
|
| RDW handelsnaam |
X5 XDRIVE50E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Omschrijving defect | In het remsysteem kan een signaalstoring optreden. |
| Materiële gevolgen | Uitvallen van de remkrachtondersteuning- en remassistentie. Er wordt dan gewaarschuwd. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak met de merkdealer te maken. Deze zal de elektronische bediening van het remsysteem dan vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 494,00 x 200,00 x 1.755,00 cm |
| Massa rijklaar |
3200 kg
|
| Laadvermogen | 805 kg |
| Trekgewicht geremd | 2700 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 159 à € 176 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-09-2027 |
| Aanhanger manoeuvreerhulp |
| Achterasbesturing |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Afdaal assistent |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple car-play / Android auto |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| audio installatie high end |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| dodehoek detectie |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| H & K premium geluidsinstallatie |
| Head-up display |
| Head UP Display |
| hemelbekleding donker |
| Hemelbekleding microvezel |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| kunstlederen interieurdelen |
| LED achterlichten |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen interieurdelen |
| LED koplampen |
| lendesteun(en) elektrisch verstelbaar |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen multi-spaaks 22" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| Luxe lederen interieurdelen |
| M Aerodynamica |
| metaalkleur |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Premium sportstoelen |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sfeerverlichting |
| Sluitbekrachtiging |
| Sportief interieur |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportstuur leder |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Trekhaak elektrisch uitklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| uitstap waarschuwing |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zelfstandige rijstrookwissel |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
| Zwarte glans (piano)lak interieur afwerking |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.