3
21-05-2010
Diesel
Onbekend
Onbekend
1.995 cc
Onbekend
21-05-2010
Diesel
Onbekend
Onbekend
1.995 cc
Onbekend
| Kenteken | JBL-15-G Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 320D XDRIVE |
| Brandstof | Diesel |
| Kleur | Blauw |
| Carrosserievorm | stationwagen |
| RDW type |
3K
|
| RDW variant |
UY31
|
| RDW uitvoering |
5B
|
| RDW handelsnaam |
320D XDRIVE
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0315*01 |
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Het stekkercontact van de accupluskabel op de voorste zekering-relaiskast, kan als gevolg van trillingen en wrijvingscorrosie in combinatie met een hoge stroombelasting, beschadigen. |
| Materiële gevolgen | De motor kan afslaan en de stuurbekrachtiging en de elektrische installatie kunnen tijdens het rijden uitvallen. De situatie kondigt zich aan door flikkeren van het instrumentenpaneel en eventuele korte, voelbare vermogensdalingen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding controleren en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de stekkerverbinding op de aanjagereindtrap kan wrijvingscorrosie ontstaan. Hierdoor kan in de stekkerverbinding een elektrische weerstand ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De stekkerverbinding kan oververhit raken met kans op kortsluiting. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekkerverbinding van de aanjagereindtrap controleren en herstellen. Indien nodig wordt de aanjagereindtrap vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er is mogelijk naderhand een ander stuurwiel gemonteerd met een airbag waarvan het gas in de gasgenerator kan verouderen. |
| Materiële gevolgen | Dit kan leiden tot een explosie van deze gasgenerator zelf, als de airbag bij een ongeval wordt geactiveerd, waarbij metalen deeltjes ernstige of zelfs fatale verwondingen veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | Het standaard stuurwiel kan zijn vervangen door een ander stuurwiel dat naderhand is ingebouwd. De voertuigeigenaar kan via de hier onder genoemde website(www.bmwrecallsteeringwheel.expertinquiry.com) zelf controleren of de stuurwielairbag binnen deze terugroepactie valt. Er volgt dan informatie of verdere inspectie of reparatie bij een BMW dealer nodig is. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Afmetingen | 453,00 x 182,00 x 142,00 cm |
| Ledig gewicht |
1580 kg
|
| Massa rijklaar |
1680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2145 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 03-04-2027 |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.