16-07-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
75.357 km
2.494 cc
5 l/100km
16-07-2015
Elektrisch en benzine
Automaat
75.357 km
2.494 cc
5 l/100km
| Kenteken | JBK-93-B Switch kenteken |
| Merk | LEXUS |
| Model | LEXUS NX300H |
| Tellerstand |
75.357 km, op 07-08-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 300h AWD President Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
AZ1
|
| RDW variant |
AYZ15(W)
|
| RDW uitvoering |
AYZ15L-AWXLBW(2B)
|
| RDW handelsnaam |
LEXUS NX300H
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2007/46*0111*01 |
| Omschrijving defect | De Brake-hold-module is onjuist geprogrammeerd. Hierdoor kan het voorkomen dat het voertuig niet automatisch op de parkeerrem wordt gezet. |
| Materiële gevolgen | Het voertuig kan voor- of achteruit rollen met een mogelijke botsing tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de module herprogrammeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0369 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 463,00 x 185,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1760 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2395 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| APK vervaldatum | 31-07-2026 |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| dodehoek detectie |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rondomzicht camera |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.