03-06-2022
Benzine
Automaat
72.536 km
1.498 cc
6 l/100km
03-06-2022
Benzine
Automaat
72.536 km
1.498 cc
6 l/100km
| Kenteken | JBK-43-D Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TAIGO |
| Tellerstand |
72.536 km, op 02-02-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.5 TSI R-Line BlackStyle Pano|iQ-Light|Sfeer|Line|CarPlay|SmartClimate|Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
CS
|
| RDW variant |
ACDPCA
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0024BIA1BI0
|
| RDW handelsnaam |
TAIGO
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2018/858*00140*01 |
| Topsnelheid | 212 km/h |
| Afmetingen | 427,00 x 176,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1204 kg
|
| Massa rijklaar |
1750 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1750 kg
|
| Laadvermogen | 546 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| NAP weblabel | Niet aanwezig |
| APK vervaldatum | 31-07-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| buitenspiegels in andere kleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| comfort sportstoel(en) |
| Connected services |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Matrix LED koplampen |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| R-Design exterieur |
| R-Line Exterieur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Sfeerverlichting |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuur leder en multifunctioneel |
| Unikleur/pastel |
| Verkeersbord detectie |
| verlichte grille/strip |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel groot |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| Zwarte (glans) exterieur delen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.