26-04-2023
Elektrisch
Automaat
12.738 km
Onbekend
Onbekend
26-04-2023
Elektrisch
Automaat
12.738 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | JBK-34-H Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | MUSTANG MACH-E |
| Tellerstand |
12.738 km, op 12-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | Extended AWD 98 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LSK
|
| RDW variant |
EJLU4YX
|
| RDW uitvoering |
5AAAZNBDMBD
|
| RDW handelsnaam |
MUSTANG MACH-E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2387*06 |
| Tellerstand |
12.738 km, op 12-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De achteruitrijcamera kan door een softwarefout mogelijk uitvallen. |
| Materiële gevolgen | Als de camera tijdens het achteruitrijden uitvalt kan dit het risico op een ongeval vergroten. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De dealer kan de update op afstand (over-the-air) uitvoeren, of u kunt een afspraak maken bij de Ford-dealer om de software te laten bijwerken. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De elektronische portiervergrendeling kan bij onverwachte ontlading van de 12V-accu in gesloten stand blijven. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kunnen bestuurder en voorpassagier worden buitengesloten en kan een inzittende niet snel worden bevrijd, wat het risico op letsel vergroot in noodsituaties of bij hoge temperaturen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een update uitvoeren om het probleem te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 188,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
2157 kg
|
| Massa rijklaar |
2690 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2690 kg
|
| Laadvermogen | 533 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 103 à € 113 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 8-weg manueel verstelbare voorstoelen |
| 10.2 inch digitaal instrumentenpaneel en 15.5 inch touchscreen midden op dashboard |
| 19 inch lichtmetalen velgen - 5x2-spaaks Y design - Machined/Black |
| 360 graden camera |
| Achterspoiler (zwart) boven achterruit |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) |
| Adaptive front lighting system met dynamische LED koplampen en antiverblinding |
| Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatisch inschakelende dimlichten en grootlicht assistent |
| Bandenspanningscontrole systeem |
| Bang & Olufsen audiosysteem met 10 speakers en soundbar |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| DAB ontvanger |
| Dodehoekwaarschuwing-lichtsignaal in de buitenspiegels als een bestuurder wordt ingehaald |
| Draadloos laden mobiele telefoon |
| Driver Alert |
| Dual Zone Automatische Airconditioning (DEATC) |
| Elektrisch bedienbare portierramen rondom |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch inklapbare buitenspiegels incl. omgevingsverlichting |
| Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels incl. instapverlichting |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektrisch verwarmbaar stuurwiel |
| Elektrisch verwarmbare voorruit |
| Elektrisch verwarmbare voorstoelen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| FordKeyless Entry incl. mogelijkheid om deur te openen via code op de B-stijl |
| FordPass Connect™-Embeded modem |
| Geluidsisolerend glas |
| Handsfree bedienbare achterklep |
| hemelbekleding donker |
| hoofd airbag(s) voor |
| Intelligent Adaptive Cruise Control met Stop&Go |
| Intelligent Speed Assist |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection |
| LED achterlichten, kenmerkend Mustang design |
| LED dagrijverlichting en LED achterlichten |
| LED koplampen voor dimlicht en grootlicht met dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe kunstlederen bekleding |
| Memory functie voor bestuurdersstoel en buitenspiegels |
| Middenarmsteun achter met bekerhouders |
| Middenconsole met armsteun, bekerhouders en USB aansluitingen |
| Multi-Color Ambient Lighting |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| Navigatiesysteem met SYNC Bluetooth/Voice Control en audiosysteem (6 speakers) |
| Oplaadkabel voor openbare laadpunten |
| Panoramadak (vast) |
| Parkeersensoren voor en achter |
| Privacy glass |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Sportieve unieke ST-Line zijskirts |
| SYNC 4A Bluetooth/Voice Control met Apple Car Play en Android Auto connectiviteit |
| Technology Pack + |
| Traffic Sign Recognition |
| Zijairbags en curtain airbags voor en achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.