30-11-2015
Benzine
Handgeschakeld
119.229 km
1.499 cc
5 l/100km
30-11-2015
Benzine
Handgeschakeld
119.229 km
1.499 cc
5 l/100km
| Kenteken | JBJ-34-T Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 218I ACTIVE TOURER |
| Tellerstand |
119.229 km, op 16-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 218i Essential*Ecc*Pdc*Cruise* |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
UKL-L
|
| RDW variant |
2A31
|
| RDW uitvoering |
6H1500C0
|
| RDW handelsnaam |
218I ACTIVE TOURER
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0371*18 |
| Tellerstand |
119.229 km, op 16-04-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De gasgenerator van de bestuurdersairbag kan bij activering door een aanrijding mogelijk ongecontroleerd tot ontploffing komen als gevolg van veroudering. |
| Materiële gevolgen | Na activering door een aanrijding kunnen er metalen delen in het interieur terechtkomen en letsel veroorzaken aan de inzittenden. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. De airbag zal worden vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 434,00 x 180,00 x 156,00 cm |
| Ledig gewicht |
1295 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 575 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 695 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-09-2026 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Comfort-pakket |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Interieur accenten |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
| Vrijwaring bij inruil van uw huidige auto |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.