16-08-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
79.455 km
1.332 cc
5 l/100km
16-08-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
79.455 km
1.332 cc
5 l/100km
| Kenteken | JBJ-17-X Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | ARKANA / MEGANE CONQUEST (*) |
| Tellerstand |
79.455 km, op 07-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Rood |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.3 TCe 140 R.S. Line luxe Mild Hybride AUTOMAAT ALLINPRIJS |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
RJL
|
| RDW variant |
LH2
|
| RDW uitvoering |
N0BUA2110000
|
| RDW handelsnaam |
ARKANA / MEGANE CONQUEST (*)
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00003*02 |
| Omschrijving defect | Bij een volledige stuuruitslag kan er een component in de rekeneenheid van de stuurbekrachtiging oververhit raken. |
| Materiële gevolgen | Het STOP waarschuwingsmelding kan oplichten op het instrumentenpaneel en mogelijk kan er een verlies werking van de stuurbekrachtiging optreden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht z.s.m. contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de rekeneenheid van de stuurbekrachtiging kalibreren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0303 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 457,00 x 180,00 x 157,00 cm |
| Ledig gewicht |
1311 kg
|
| Massa rijklaar |
1876 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1876 kg
|
| Laadvermogen | 565 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 705 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| APK vervaldatum | 31-08-2026 |
| 18 Inch L.M. velgen |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem |
| Navigatiesysteem |
| Pack Easy Link |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.