06-04-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
82.870 km
1.395 cc
1 l/100km
06-04-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
82.870 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | JBH-90-J Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 Sportback |
| Tellerstand |
82.870 km, op 14-08-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 40 TFSI e | S-line | Carplay | Stoelverwarming | Keyless |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
GY
|
| RDW variant |
SDGEAF1
|
| RDW uitvoering |
FD6FD6DD001RT071A164
|
| RDW handelsnaam |
A3 40 TFSIE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 576
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2021 |
| Datum eerste toelating |
06-04-2021
|
| APK geldig tot |
30-04-2028
|
| Datum laatste tenaamstelling |
18-10-2025
|
| Topsnelheid | 224 km/h |
| Afmetingen | 434,00 x 182,00 x 147,00 cm |
| Massa rijklaar |
2065 kg
|
| Laadvermogen | 530 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 81 à € 90 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interieur voorverwarming/(koeling) |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| keyless entry/start |
| Kleur zwart |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.