15-04-2011
Benzine
Automaat
151.000 km
1.798 cc
7 l/100km
15-04-2011
Benzine
Automaat
151.000 km
1.798 cc
7 l/100km
| Kenteken | JBH-82-F Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A3 Sportback |
| Tellerstand |
151.000 km, op 22-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.8 TFSI / 3x S-Line / Pano / Led / Xenon |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
8P
|
| RDW variant |
SCDAAF1
|
| RDW uitvoering |
FD7AM006R8P607MGEM0
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 477
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2011 |
| Datum eerste toelating |
15-04-2011
|
| APK geldig tot |
19-08-2026
|
| Datum laatste tenaamstelling |
31-10-2025
|
| Topsnelheid | 222 km/h |
| Massa rijklaar |
1895 kg
|
| Laadvermogen | 585 kg |
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 64 à € 71 per maand |
| APK vervaldatum | 19-08-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio-navigatiesysteem |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bestuurders-informatie-systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint warmtewerend glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| lederen/stof bekleding |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio/CD-speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstoelen voor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon koplampen met reiniging |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm achterruit |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.