25-04-2017
Benzine
Handgeschakeld
90.635 km
1.998 cc
6 l/100km
25-04-2017
Benzine
Handgeschakeld
90.635 km
1.998 cc
6 l/100km
| Kenteken | JBH-32-F Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | CX-3 |
| Tellerstand |
90.635 km, op 18-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 2.0 SkyActiv-G 120 TS+ Leder I Afn Trekhaak I |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DJ1
|
| RDW variant |
6W7
|
| RDW uitvoering |
61W0
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA CX-3
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Bruin |
| Topsnelheid | 192 km/h |
| Afmetingen | 428,00 x 177,00 x 1.535,00 cm |
| Massa rijklaar |
1690 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 605 kg |
| Kleur | Bruin |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 01-06-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrij assistent |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Smartphone integratie |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.