12-10-2011
Benzine
Handgeschakeld
76.535 km
1.349 cc
5 l/100km
12-10-2011
Benzine
Handgeschakeld
76.535 km
1.349 cc
5 l/100km
| Kenteken | JBG-88-P Switch kenteken |
| Merk | Mazda |
| Model | 2 |
| Tellerstand |
76.535 km, op 11-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.3 GT-L 5-drs AircoCarplayNaviStoelverwarmdVelgen |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
DE
|
| RDW variant |
A4J
|
| RDW uitvoering |
2EU
|
| RDW handelsnaam |
MAZDA 2
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 1.393
|
| Import auto | Ja |
| Bouwjaar | 2011 |
| Datum eerste toelating |
12-10-2011
|
| APK geldig tot |
28-02-2027
|
| Datum laatste tenaamstelling |
16-08-2025
|
| Omschrijving defect | De passagiersairbagontsteker kan door langdurige blootstelling aan een hoge vochtigheidsgraad inwendig breken. |
| Materiële gevolgen | Als er een aanrijding plaatsvindt waarbij de passagiersairbag wordt geactiveerd kunnen stukjes metaal de inzittenden raken, met ernstige letsels tot gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de passagiersairbagontsteker vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2323966 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Afmetingen | 392,00 x 170,00 x 1.475,00 cm |
| Massa rijklaar |
1485 kg
|
| Laadvermogen | 507 kg |
| Trekgewicht geremd | 900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 38 à € 42 per maand |
| APK vervaldatum | 28-02-2027 |
| (kunst)leder stuurw. en versnellingspook |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco (automatisch) |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.