11-05-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
79.546 km
1.395 cc
1 l/100km
11-05-2021
Elektrisch en benzine
Automaat
79.546 km
1.395 cc
1 l/100km
| Kenteken | JBG-83-Z Switch kenteken |
| Merk | CUPRA |
| Model | CUPRA LEON SP E-HYBRID180 |
| Tellerstand |
79.546 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 e-Hybrid VZ Performance 245 PK |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
KL
|
| RDW variant |
CFDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6HFD6DD0014BIML1CB
|
| RDW handelsnaam |
CUPRA LEON SP E-HYBRID180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3167*10 |
| Omschrijving defect | De zekering van het hoogspanningsysteem kan barsten bij kortsluiting. |
| Materiële gevolgen | Bij kortsluiting kan het voertuig onder hoogspanning komen te staan met onder andere brandgevaar als gevolg. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De merkdealer zal de werking van de hoogvoltzekering herstellen door montage van een isolatiemat in de hoogvoltaccu. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 466,00 x 180,00 x 1.437,00 cm |
| Ledig gewicht |
1617 kg
|
| Massa rijklaar |
2090 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Laadvermogen | 473 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| APK vervaldatum | 31-01-2027 |
| 360 graden camera |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterklep elektrisch |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| actieve noodgeval assistent |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| centrale airbag voor |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| file assistent |
| Full-LED koplampen |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Grootlichtassistent |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Spoiler |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| wifi |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.