11-05-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
54.600 km
1.395 cc
Onbekend
11-05-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
54.600 km
1.395 cc
Onbekend
| Kenteken | JBG-82-K Switch kenteken |
| Merk | CUPRA |
| Model | CUPRA LEON SP E-HYBRID180 |
| Tellerstand |
54.600 km, op 04-11-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Graphene Grey (grijs) |
| Uitvoering | 1.4 E-Hybrid VZ Performance |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
KL
|
| RDW variant |
CFDGEAX0
|
| RDW uitvoering |
FD6HFD6DD0014BIML1CB
|
| RDW handelsnaam |
CUPRA LEON SP E-HYBRID180
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3167*16 |
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 466,00 x 180,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1607 kg
|
| Massa rijklaar |
1607 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2090 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 94 à € 102 per maand |
| APK vervaldatum | 11-05-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | 30.000 km / 24 maanden |
| Interieurfilter | 60.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 90.000 km / 72 maanden |
| Motorolie | 30.000 km / 24 maanden |
| Olie, automatische transmissie | 120.000 km |
| Oliefilter | 30.000 km / 24 maanden |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 60.000 km / 48 maanden |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief Demping Systeem (ADS) |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Premium kleur |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Supersport Stuur |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.