20-02-2017
Benzine
Automaat
123.566 km
1.798 cc
6 l/100km
20-02-2017
Benzine
Automaat
123.566 km
1.798 cc
6 l/100km
| Kenteken | JBG-42-L Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Touran |
| Tellerstand |
123.566 km, op 14-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Oranje |
| Uitvoering | 1.8 TSI R-Line 7-Persoons AUT. PANORAMADAK|CARPLAY|TREKHAAK|CAMERA|SFEERVERLICHTING|LED KOPLAMPEN|STOELVERWARMING|ELEKTRISCHE KOFFERKLEP |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
1T
|
| RDW variant |
CJSAAF
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0057MMS72VR2
|
| RDW handelsnaam |
TOURAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Omschrijving defect | Door het binnendringen van vocht in de ledmodule van de sfeerverlichting kan kortsluiting met aansluitend warmteontwikkeling ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Door de warmteontwikkeling bestaat er een kans op smeulschade. Onder zeer ongunstige omstandigheden bestaat er kans op brand. |
| Mogelijk gevaar | Brand met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal twee adapterkabels met geïntegreerde zekering tussen de stroomvoorziening en de ledmodule inbouwen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-5557000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Massa rijklaar |
2250 kg
|
| Laadvermogen | 788 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 85 à € 92 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-01-2027 |
| aanhanger assistent |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise control adaptief |
| DAB |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| R-Line Exterieur |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Side-skirts |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Velours bekleding |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.